AKTUALITY

NOVINKY 2018


Naskladnění nového zboží od Playmobilu pro rok 2018 a doplnění prodaných setu bude až koncem ledna 2018. Pozdější dodání je z důvodu inventury u dodavatele a výrobce. Prosíme tedy o trpělivost.

ZÁKON O EVIDENCI TRŽEB - EET


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ZÁSILKOVNA


Od 1.2.2017 odesíláme zásilky také na pobočky ZÁSILKOVNY. Zboží si vyzvednete na vámi vybrané pobočce, doba doručení do dvou pracovních dnů od odeslání.

ZÁKAZNICKÁ LINKA


Nemáme zákaznickou telefonní linku a často se vám může stát, že telefony nebereme. Prosíme tedy spíše o e-mailovou komunikaci, kde se snažíme odpovědět co nejdříve. E-mail najdete v našich kontaktech. Děkujeme za pochopení a budeme se snažit co nejvíce telefonů zvedat, ale občas je to náročné, i když váš zájem o hračky Playmobil nás moc těší :-).

RESPONZIVNÍ DESIGN E-SHOPU


Od května 2016 máme responzivní design e-shopu pro mobily a tablety. Doufáme, že vám to usnadní nákupy v našem e-shopu :-).

TV SERIÁL PLAYMOBIL


Sledujte seriál SUPER 4 na TV Megamax! Seriál s panáčky Playmobil.

EXPEDICE ZBOŽÍ


Objednané zboží (skladem) odesíláme do 24 hodin od přijetí objednávky. Zboží je odesíláno pouze v pracovních dnech. O víkendu není možné zboží odeslat. Playmosvět

PLAYMOBIL TV REKLAMY


TV reklamy na hračky Playmobil, které se momentálně vysílají v televizi najdete na našich stránkách na Facebooku.